Nawigacja w Audi A6 C7

Nawigacja w Audi A6 C7

Postprzez damiano06 » 2019-03-03, 16:43

Witam, mam taki problem z moją Audicą (A6 C7 2013). W menu nie widnieje ikonka Nawigacji, znajomy stwierdził że nie ma wbudowanej nawigacji i potrzebne będzie dokupienie jakiegoś modułu, nie wiem o co dokładnie chodziło. Po przyciśnięciu przycisku na kierownicy (od nawigacji) wyświetlony jest komunikat "Navigation not avalible". Wie ktoś co trzeba zrobić aby ta nawigacja działała? (Audi nie ma dostepu do internetu, tylko 2 sloty na karty SD).
damiano06
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2019-03-03, 16:38
Model: A6 C7
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 TDi CGLC 177KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2013
Imię: Damian

Re: Nawigacja w Audi A6 C7

Postprzez marekpili » 2019-03-04, 09:31

Prawdopodobnie nie masz nawigacji, od początku była ikonka navi. Aktualizowałem mapy i MMI cztery razy. I powiem Ci że mała strata. Zwykły Yanosik lub Googe map lepiej się spisuje. W MMI też jest na Google tylko okrojona (czyt. kaganiec za kasę), a aktualizacja rok wstecz. Tylko bajer, teraz zaktualizowali z Audi connect do MyAudi i totalna porażka (mam full opcję patrz foto). To co chodziło czyli radio onlline, czy moje zapisane punkty punkty na serwerze audi nie da się pobrać onlline.
Radzę nie zawracać sobie gitary nawi w wykonaniu Audi. Zamawiałem jako wyposażenie dodatkowe w fabryce MMI Nawigacja Plus z SIM. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
marekpili
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 82
Dołączył(a): 2015-05-13, 20:27
Lokalizacja: Podkarpacie
Model: A6 C7
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.00 CGLC 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2013
Imię: Marek

Re: Nawigacja w Audi A6 C7

Postprzez BoB » 2024-02-06, 18:27

Nigdy nie dokupujcie żadnego modułu. Aplikacja z mapami Audi to porażka. Aktualizacje mniej więcej pół roku po zmianę układu drogowego w Polsce, podobnie jest z innymi krajami. Na początku próbowałem jeździć, ale gdy kilka razy wylądowałem w polu, nawigacja fabryczna mi przeszła.
BoB
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2024-01-13, 14:37
Model: A6 C7
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0 TDI ASB 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Multitronic
Rok: 2014
Imię: BoB


Powrót do C7 (2011-2018)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości