no name

Rozmowa dosłownie na każdy temat.

no name

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-09-27, 15:59

:arrow:
Piotruś napisał(a):
nie pamietam 82 napisał(a):" ale... spróbować " wziąć pod włos " taką Ikonę For dyskusyjnych o tematyce Audi - jak Ty

Wyraźnie daaawno nie dostałeś w zęby ... :-o :oops: .
<rotfl>


Więc jesteś już drugą osobą , która chce się do mnie wybrać ( w wiadomym celu - <bijÂą> ) :mrgreen:
Jakbyście tylko uzgodnili z malboro jeden wspólny termin ( będę bardzo wdzięczny <okok> ) bo... naszykowałbym jakąś flaszkę i zakąskę - na leczenie ran powojennych - rzecz jasna <rotfl>

Piotruś napisał(a):W sumie masz rację Adrianie. Czemu nie.
Jeśli tylko wystarczy mi czasu i zapału to obfocę te swoje czeskie "jeepy" i "bentleje" <wysmiewacz> <dokuczacz> i pokaże gdzie trzeba (taki ostatnio urodzaj na Skody, że w placu już są dwie i zdaje się, że nieuchronnie zmierzamy jeszcze do trzeciej)[/i] :[ :-P ... .


Czekam cierpliwie i trzymam za słowo <okok>

btw , zacząłeś <palacz> (?) , po... tak dłuuuugiej przerwie ? :shock: <uoee>

Pozdrawiam <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: Spocik u Adriana - zapraszamy! :D

Postprzez Piotruś » 2014-09-28, 08:14

nie pamietam 82 napisał(a):Więc jesteś już drugą osobą , która chce się do mnie wybrać ( w wiadomym celu - ) Jakbyście tylko uzgodnili z malboro jeden wspólny termin ( będę bardzo wdzięczny ) bo... naszykowałbym jakąś flaszkę i zakąskę - na leczenie ran powojennych - rzecz jasna


Spoko 8-) .
Jeżeli spocik ma się faktycznie udać, to musi być pełny spontan, więc o prowiant i %% dla ułatwenia negocjacji wojennych :] <figielek> zorganizujemy na bieżąco <luzik> .

nie pamietam 82 napisał(a):Czekam cierpliwie i trzymam za słowo

Wbrew temu co niektórzy (z Malboro na czele) o mnie myślą spocik na Ziemi Opolskiej jest akurat w moim przypadku bardzo realny.
Już nie będę się powtarzał o własnych sentymentach do przepięknych i zawsze rozpalonych Opolanek ale ja mam u Was kilka istotnych spraw do załatwienia, które NAPRAWDĘ nie powinny już dłużej oczekiwać na domknięcie.
Te (całkowicie obiektywne) fakty mogą realnie spowodować, że sponiewieram(-y ?) Cię w czymś mocniejszym na tyle solidnie, ze rany będziesz lizał co najmniej kolejnego dnia <rotfl> :mrgreen: .

nie pamietam 82 napisał(a):btw , zacząłeś (?) , po... tak dłuuuugiej przerwie ?

Nie nie, absolutnie nie palę (już od 4 lat) i tak już prawdopodobnie będzie do końca moich dni :-D .
Aktualny obrazek w podpisie jest tylko i wyłącznie zwykłym przekroczeniem kompetencji pewnej Pani Administratorki <figielek> , która już tak bardzo wstydzi się własnego nałogu, że grą pozorów próbuje dopasować pod siebie wygląd otoczenia - tak jakby faktycznie to miało zmienić coś konkretnego w Jej życiu :roll: ;-) . No bzdura ale co zrobisz jak nic nie zrobisz <zalamka> <mysli> :?:

Osobiście bardzo serdecznie tej Pani współczuję, dlatego nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji czym się Jej zrewanżuję za grzebanie w treści mojego podpisu <figielek> , ale przecież wiadomo, że co ma wisieć nie utonie :-x ... ;) .
<rotfl> <luzik>
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr

Re: Spocik u Adriana - zapraszamy! :D

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-09-28, 11:02

Piotruś napisał(a):Jeżeli spocik ma się faktycznie udać, to musi być pełny spontan, więc o prowiant i %% dla ułatwenia negocjacji wojennych zorganizujemy na bieżąco .


Piotruś napisał(a):Te (całkowicie obiektywne) fakty mogą realnie spowodować, że sponiewieram(-y ?) Cię w czymś mocniejszym na tyle solidnie, ze rany będziesz lizał co najmniej kolejnego dnia


nioch nioch nioch <cwaniak> <hura>

Piotruś napisał(a):Aktualny obrazek w podpisie jest tylko i wyłącznie zwykłym przekroczeniem kompetencji pewnej Pani Administratorki , która już tak bardzo wstydzi się własnego nałogu, że grą pozorów próbuje dopasować pod siebie wygląd otoczenia - tak jakby faktycznie to miało zmienić coś konkretnego w Jej życiu


No , ewidentnie wg . mnie podchodzi to pod :arrow: czyn karalny :shock: :-P .

Piotruś napisał(a): co zrobisz jak nic nie zrobisz


Nie do końca ( tak jak piszesz ) jest/masz to komu zgłosić :mrgreen: ani komu sie poskarżyć <zalamka> :mrgreen:
" Wal " do Zbycha - może się zlituje i wyprostuje ( jakoś ) co poniektórych <rotfl> .

Piotruś napisał(a):nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji czym się Jej zrewanżuję za grzebanie w treści mojego podpisu


Jak już utkwi Ci w głowie jakiś niecny plan - daj znaka - koniecznie chciałbym zobaczyć minę Naszej Szanownej Paniani ;) .

Piotruś napisał(a):co ma wisieć nie utonie


NEVER !! :mrgreen:

Pozdro <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: Spocik u Adriana - zapraszamy! :D

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-09-28, 11:49

No NIE !! <wnerw> <wnerw> <wnerw>

Tego juz za wieleeeee ..... !! <wnerw> <wnerw> <wnerw> To zakrawa na kryminał :evil: :evil: :evil:

Zbyyyyyszkuuuu ...... ( help ) :roll: :roll: :roll:

btw , proszę o natychmiastowy zwrot mojego Misia za kierownicą :-P
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: Spocik u Adriana - zapraszamy! :D

Postprzez zibi06 » 2014-09-28, 15:06

Piotruś napisał(a): nie pamietam 82 napisał(a):" ale... spróbować " wziąć pod włos " taką Ikonę For dyskusyjnych o tematyce Audi - jak Ty
Wyraźnie daaawno nie dostałeś w zęby ... :-o :oops: .
<rotfl>

<rotfl> <rotfl>
nie pamietam 82 napisał(a): Piotruś napisał(a):Te (całkowicie obiektywne) fakty mogą realnie spowodować, że sponiewieram(-y ?) Cię w czymś mocniejszym na tyle solidnie, ze rany będziesz lizał co najmniej kolejnego dnia

nioch nioch nioch <cwaniak> <hura>

Adrian dobrze przeczytaj.. sponiewieram (y?) to nie znaczy że wspólnie <milczek>.
nie pamietam 82 napisał(a):No , ewidentnie wg . mnie podchodzi to pod :arrow: czyn karalny :shock: :-P .

Trudny do udowodnienia ;)
nie pamietam 82 napisał(a):może się zlituje i wyprostuje ( jakoś ) co poniektórych <rotfl> .

Adrian
Piotruś napisał(a):ale co zrobisz jak nic nie zrobisz <zalamka> <mysli> :?:

Prawdziwa prawda. <zalamka>
Avatar użytkownika
zibi06
-#Admin
-#Admin
 
Posty: 1585
Dołączył(a): 2013-06-02, 23:04
Lokalizacja: Pomorskie
Model: Nie mam
Nadwozie: SUV
Zasilanie: Benzyna
Silnik: INNY
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2014

Re: Spocik u Adriana - zapraszamy! :D

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-09-28, 18:00

tu jakiś spisek przeciwko mnie powstawał - musiałam się bronić


eee tam " spisek " - po co takie wielkie słowa ? :-P .
Ciche działania " w podziemiu " i tyle <milczek> .

okopywanie, barykady - nie w moim stylu... wystawiłam lufę czołgu z krzaków i czekam

moja intuicja mi mówi, że to nie koniec


Czy ktoś się odważy założyć Nowy Temat na forum dotyczacym stricte Naszej Pani Administratorki ?
Coś w stylu (np.) : " Jak widzisz Panią Admin ? ( wklej fotkę , która Twoim zdaniem jest Jej odzwierciedleniem ) " :mrgreen: <figielek>

Ja ! , ja ! - byłbym tym pierwszym :

Obrazek

<rotfl> <rotfl> <rotfl>

zibi06 napisał(a):Adrian dobrze przeczytaj.. sponiewieram (y?) to nie znaczy że wspólnie .


Mam cichą nadzieję , ze Piotruś miał na myśli siebie + mal + ja ( jako /y?/ ) , a sponiewieram jako siebie + mnie ( <mysli> ?) - sam juz nie wiem :roll: .
Poproszę o doprecyzowanie Piotrze ;)

zibi06 napisał(a):
Piotruś napisał(a):ale co zrobisz jak nic nie zrobisz <zalamka> <mysli> :?:

Prawdziwa prawda. <zalamka>


<mysli> czyli... :

The Queen is only one

( zamiast tamtej foty na górze - zdecydowanie bardziej pasuje ta : )

Obrazek

<rotfl>


Jako autor tego posta nie odpowiadam za jego treść ( i zdjęcia ) w jakimkolwiek zakresie . Mogła ona zostać zmieniona bez mojej wiedzy . :mrgreen:
( chyba zmienię swój Podpis właśnie na taki ) <rotfl>


btw , a to wszystko w Temacie : " Pomoc w wyborze silnika " :shock: :-P :mrgreen:
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: Spocik u Adriana - zapraszamy! :D

Postprzez Andzin » 2014-09-28, 18:27

btw , a to wszystko w Temacie : " Pomoc w wyborze silnika " :shock: :-P :mrgreen:


Aż strach pomyśleć co by było przy wyborze całego auta :mrgreen: <lol>
Avatar użytkownika
Andzin
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 104
Dołączył(a): 2013-06-21, 22:06
Lokalizacja: Turek
Model: A6 C5
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AFB 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Imię: Andrzej

Re: Spocik u Adriana - zapraszamy! :D

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-09-29, 08:36

Ktoś tu się bardzo prosi żebym się na ten Ślunsk karnoł :evil:

Wysłane z... telegrafu ;)
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: Spocik u Adriana - zapraszamy! :D

Postprzez malboro » 2014-09-29, 08:46

Witam,

Jeśli jest inna (lepsza) propozycja na tytuł wątku - jestem otwarta na propozycje ;-) <luzik>
Avatar użytkownika
malboro
-#Admin
-#Admin
 
Posty: 2686
Dołączył(a): 2013-06-07, 20:25
Lokalizacja: Śląsk
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AWX .131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2002

Re: Spocik u Adriana - zapraszamy! :D

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-09-29, 09:00

malboro napisał(a):Jeśli jest inna (lepsza) propozycja na tytuł wątku - jestem otwarta na propozycje


Moja propozycja ( myślę ) jest zdecydowanie lepsza - mianowicie : " Wspólnie organzujemy wycieczkę do Naszej Pani Admin ( na kawę ) " :-P

pzdr <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: Spocik u Adriana - zapraszamy! :D

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-09-29, 09:21

" Spocik u Adriana - zapraszamy! :D "

Mal , ten temat już przerabialiśmy i... nie wracajmy do niego - proszę :| ( spontan :arrow: jak najbardziej <okok> )

To może - " Jak widzisz/postrzegasz Userów , którzy nie są obecni w Temacie " Nasi Klubowicze " ?? ( w sensie : jak wg. Ciebie mogą wyglądać :mrgreen: - wklejamy foty z sieci + ew. krótki opis )

pzdr <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian


Powrót do Na luzie - "Hyde Park"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron