Ocena A6

Ocena A6

Postprzez barlag » 2016-04-14, 11:41

Cześć,
jestem nowy i szukam aktualnie A6tki, pomożecie w ocenie aut z tych linków

http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-model- ... yiTzJ.html
lub
http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-bi-xen ... yhYW9.html

Taki mam budżet i zastanawiam się czy w ogóle jest możliwość w roczniku od 2010 coś dobrego znaleźć ?

pozdrawiam,
Bartek
barlag
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-04-14, 11:37
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.7TDI BPP 179KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2006
Imię: Bartek

Re: Ocena A6

Postprzez Piotruś » 2016-04-15, 06:31

Barlag, jak dla mnie treść opisu powyższych ogłoszeń jest taka, że bez weryfikacji (bezwzględnie koniecznej i cholernie wnikliwe) VIN-ów a także bardzo skrupulatnej oceny w realu niczego konkretnego się nie dowiesz.

Do mnie osobiście te ogłoszenia jakoś nie przemawiają, a szczególnie ten srebrny z 2012 roku, ale może to ja jestem już za bardzo uprzedzony po wszystkich niemiłych doświadczeniach.
Gdybyś podjął byś się weryfikacji tych czy jakichkolwiek innych ogłoszeń bardzo ważne jest żeby nie pozwolić sobie wciskać żadnych niestworzonych historii.
50 tysi to kupa siana i nie może być miejsca na jakiekolwiek kompromisy. W każdym przypadku auto musi mieć klarowną i regularną historię potwierdzającą się bez niedokończonych pytań w ASO, absolutny komplet dokumentów od pierwszego dnia rejestracji i oczywiście stan faktyczny też musi być zgodny z całą resztą oferty.
Bez tego wszystkiego odpuść. Wtopić jest niezwykle łatwo, a odkręcić często wręcz niemożliwe. I żadne tam faktury in blanco na Niemca i inne opowieści dziwnej treści. Kupuj auto wyłącznie od właściciela samodzielnie i osobiście podpisującym się na fakturze lub umowie i nie pozwól sobie wmawiać, że kolega, wujek, babcia .... .
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr

Re: Ocena A6

Postprzez barlag » 2016-04-15, 09:13

dzięki za te rady :)
niestety sytuacja na rynku samochodów używanych jest dla mnie, jako kupującego, trudna do zaakceptowania. Z jednej strony mówi się, Polaku nie kupuj gratów z zachodu, trąbi się o bezpieczeństwie, a z drugiej dopuszcza do jawnego oszukiwania kupujących na bezwypadkowości, kilometrach itp. Powinno stworzyć się taki przepis, żeby jakiekolwiek formy oszukiwania na historii pojazdów były karane z urzędu,po zgłoszeniu oszukanego z dowodami.
barlag
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-04-14, 11:37
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.7TDI BPP 179KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2006
Imię: Bartek


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości