Problem po przekładce silnika

Problem po przekładce silnika

Postprzez aleks2727 » 2020-12-26, 19:26

Witam serdecznie.. Panowie ew. i panie.. pomocy ratujcie! Mam nadzieję,że mnie tu nie zwyzywacie od razu ale ten post to krzyk rozpaczy. Wierze, że może Wam uda się coś doradzić lub zaradzić.. A wiec..

Mam Audi A6 C5 2.5Tdi 180km automat sedan Quattro r.prod 2000 oznaczeniu AKE.. Dałem się namówić na przekładkę silnika lecz okazało się, ze ten co się za robotę zabrał nazywajac się mechanikiem chyba okazał się garażowym makgajverem o wiedzy marnej i z auta które wjechało na kołach teraz zostało auto bez połowy przodu stojące bez życia. Przełożony został silnik BDH z Audi A6 C5 2.5TDi 180km 2004r kombi w całości z osprzętem, wymieniony został komputer silnika wraz z wiązką kabli,przełożony został również licznik wraz ze stacyjką i.. silnik kręci ale nie odpala! Układ paliwowy został odpowietrzony, w baku jest duzo ponad połowę paliwa. Efekt przypomina zachowanie auta jakby się zapowietrzyło z powodu braku paliwa, kręci kręci kręci i na tym się konczy lub bywają momenty że rozrusznik wyda swoisty dzwiek i tyle. Pomóżcie Was proszę.. co z tym teraz zrobić? Jest jakaś szansa zeby auto odratowac postawić na koła czy po prostu już jest tak poprzestawiane wszystko, że robić tam co kolwiek będzie grubym tematem. Mam w całosci wciąż ten silnik AKE jesli to ma znaczenie ew co by trzeba zrobić w tym stanie jak jest żeby uruchomić to auto z tym silnikiem BDH o ile w ogole to możliwe biorąc pod uwage różnicę w latach produkcji. Pali się kontrolka silnika na zegarach również. Bardzo Was proszę powiedzcie czy da się coś jeszcze z tym zrobić. Z góry Dziękuję i przepraszam za ew błedy lub gafy, jestem raczej laikiem i marne moje pojęcie moje,starałem się opisać temat według tego co mi powiedziano albo tłumaczono.
aleks2727
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2020-12-26, 17:07
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2000

Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości