Problem z zegarami

Problem z zegarami

Postprzez Loboo » 2014-09-03, 13:08

Witam chciałbym jak najlepiej z obrazować mój problem dlatego się trochę rozpisze...
Problem dotyczy Audi A6 C5 (sedan) 1.9 TDI 130 KM z 2002 roku skrzynia manualna, a dokładnie gdy odpalę silnik z samego rana wszystko chodzi tak jak powinno lecz po ujechaniu 2-3 km gdy silnik się trochę rozgrzeje 80-90 stopni zaczynają mi wariować wskaźniki od stanu paliwa i prędkościomierz. Z prędkościomierzem byłem niedawno u mechanika i został wymieniony czujnik w skrzyni biegów na nowy, przez 2 tygodnie działało wszystko ok, a teraz znów ten problem plus ten miernik stanu paliwa. Czy ktoś ma pojęcie czego to może być wina ? Bo jakoś nie uśmiecha mi się wymieniać drugi raz tego samego czujnika w przeciągu 2 tygodni.
Loboo
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2014-09-03, 12:59
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AVF 131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2002
Imię: Kuba

Re: Problem z zegarami

Postprzez Moraś » 2014-09-03, 15:17

A jakie to są zegary ( jakiej firmy ? ) . Ja u siebie miałem podobne objawy + błędne wskazania temperatury i zerowanie się daty , godziny i kilometrów dziennych .
Zegary mam magneti marelli i musiałem wymienić procesor i napędy wskaźników koszt 600 zł . Naprawiałem u tych kolesi ( bardzo solidna firma )
http://naprawalicznikow.pl/portfolio/naprawa-licznika-audi/ Wejdź na ich stronę w formularzu opisz objawy i wyślij lub zadzwoń .
Avatar użytkownika
Moraś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2014-03-16, 17:41
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 2.4 AML 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2000
Imię: Marek


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości