Problem ze światłem dziennym i doświ. drogowych w bixenonie

Problem ze światłem dziennym i doświ. drogowych w bixenonie

Postprzez rafmadrid » 2021-11-01, 22:42

Witam panowie mam problem odnośnie moich lamp w a6 c6 avant 3.0 tdi, a mianowicie nie swieci mi swiatlo dzienne na lewej lampie i doświetlenie do xenonow na prawej lampie , lampy są dobre bo zakupiłem nowe i jest ten sam problem co w starych , więc lampy są ok bo były sprawdzane, gdzie może tkwić problem , moduł świateł może , ? I gdzie ste znajduje dokładnie taki
rafmadrid
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2018-10-01, 14:19
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0TDI BMK 224KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2006
Imię: Rafał

Re: Problem ze światłem dziennym i doświ. drogowych w bixeno

Postprzez kowal51 » 2021-11-03, 11:18

rafmadrid napisał(a): lampy są dobre bo zakupiłem nowe i jest ten sam problem co w starych ,

rafmadrid napisał(a):moduł świateł może , ?

Sprawdzałeś/ ktoś sprawdzał/ odczytał przy pomocy programu diagnostycznego (np. VCDS)-a czy zapisały się jakieś błędy w sterowniku/module ?
Proponuję zacząć od powyższego (jeżeli nie było wykonywane).
rafmadrid napisał(a):więc lampy są ok bo były sprawdzane

Jeżeli lampy/ "żarówki" są ok to prawdopodobnie brakuje "prądu"/ zasilania więc raczej (przed zakupem/wymianą lamp) logicznym byłoby sprawdzenie pinów/wtyczki/ przewodów.
rafmadrid napisał(a): moduł świateł może , ? I gdzie ste znajduje dokładnie taki

Ewentualna wymiana w ciemno to chyba niepotrzebne generowanie kosztów, strata czasu..
Avatar użytkownika
kowal51
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 413
Dołączył(a): 2013-10-04, 10:44
Model: A6 C5
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AWX .131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2002
Imię: Artur

Re: Problem ze światłem dziennym i doświ. drogowych w bixeno

Postprzez rafmadrid » 2021-11-03, 12:05

No od tego muszę zacząć, na vagu powinno wyjść , pytam bo może ktoś to przerabiał i szybciej by było zdiagnozować usterkę, lampy mam teraz depo z ledem, i led wszystko swieci na postoju tylko na dziennych lewy nie swici i to samo z drogowa lampa prawa co doświetla nie swieci ale właśnie te same błędy są, koszty swoją drogą , ale lampy stare, już miały swoje lata także szykowałem się powoli na ich wymianę, ale wielkie dzięki za radę
rafmadrid
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2018-10-01, 14:19
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0TDI BMK 224KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2006
Imię: Rafał


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości