Problemy z Odpalaniem

Problemy z Odpalaniem

Postprzez Miyavi93 » 2019-08-27, 07:51

Witam :-D
Zaznaczę na początku, że jestem blondi w sprawach związanych z motoryzacją.
4 miesiące temu kupiłam Audice A6 C5 2.7 BiTurbo Q, facet mówi no rozrusznik do wymiany. Okej. Umówiłam się do mechanika w międzyczasie sobie jeżdziłam, autko jak ciepłe miało problemy z odpalaniem, zimny silnik odpalił za każdym razem. Mechanik był, rozrusznik wymieniony, dwa tygodnie spokój i dalej to samo. :-| :-| ,
Nie odpala za każdym razem, jeżeli nie chce odpalić, nawet bez kluczyka w stacyjce nawija sobie po Niemiecku :-o , odpalony od kabli załączy za pierwszym razem, więc mam wybór albo dzwonić i prosić o pomoc albo poczekać ze dwie-trzy godzinki i ruszy bez problemu :-| czasami słyszę tez, że musi ze dwa-trzy razy zakręcić zanim odpali. Po odpaleniu słychać takie rzępolenie, w trakcie jazdy tego nie ma. Ostatnio jadąc po parkingu po prostu zaczęły spadać obroty, nie reagował w ogóle na gaz, padł. Zauważyłam też ostatnim czasy że jak dodaje gazu chce przyspieszyć to aż się cały trzęsie no czuje normalnie jak wibruje ma problem z rozpędzeniem się.
Jestem przerazona, że zaraz będzie po autku :( dodam tez, że auto ma telefon mikrofon podłączony, kable są przetarte (facet nic nie wspominał przy kupnie o tym) i ciągle pobiera prąd z aku .. nawet zgaszony, zamknięty samochód o obieg prądu non stop jest.
Piszę z prosbą o poradę... oczywiście mechanik jest już umówiony, ale może jakaś burza mózgów rozświetli mi w czym problem :)
Miyavi93
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2019-08-27, 07:36
Model: A6 C5
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 2.7 TDI CANA 190KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2000
Imię: Paulina

Re: Problemy z Odpalaniem

Postprzez Miyavi93 » 2019-08-27, 07:57

Aha i jeszcze powiem, że jak go gaszę to on stuka jakbyś ktoś w coś walił :-? słychać gdzieś z podwozia przeróżne dzwięki w ogóle :-D
Miyavi93
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2019-08-27, 07:36
Model: A6 C5
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 2.7 TDI CANA 190KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2000
Imię: Paulina


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości