Prośba o opinie 1.9 TDI + Manual + S-line

Prośba o opinie 1.9 TDI + Manual + S-line

Postprzez MarekB79 » 2015-01-18, 16:30

Poszukuje Avanta z dieslem, a ze względu na niezbyt zachęcające historie dotyczące 2.5, ograniczam się do 1.9 :-)
Przeczytałem też wątek o S-line w generacji C5 :-o no i wychodzi że większość S-line z ogłoszeń to zwykła ściema :-/
Po poszukiwaniach tylko te dwie wyglądają na oryginał:
http://otomoto.pl/audi-a6-c5-1-9-tdi-13 ... 36371.html
oraz
http://otomoto.pl/audi-a6-c5-1-9tdi-130 ... 39243.html
Który waszym zdaniem jest ciekawszy? Ten pierwszy z tego co wyczytałem ma chyba oryginalne alufelgi ale z tego co
widzę to w nim dodatki są chromowane a w tym drugim czarne, jak powinno być właściwie?
Ten drugi z kolei kusi trochę lepszy wyposażeniem :-) Pierwszy niby sprowadzony z Niemiec ale zdjęcie książki
serwisowej po francusku <mysli> Drugi ze Szwecji i podany numer VIN. A może ktoś miał okazję widzieć któryś
z tych samochodów ?
MarekB79
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2015-01-18, 16:03
Model: Nie mam
Nadwozie: Hatchback
Zasilanie: Diesel
Silnik: INNY
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2000
Imię: Marek

Re: Prośba o opinie 1.9 TDI + Manual + S-line

Postprzez Piotruś » 2015-01-18, 17:10

MarekB79, samochodu serwisowanego we Francji raczej nie uda się zweryfikować po VIN. Handlarze często piszą, że sprowadzony z Niemiec (dla podbudowania atrakcyjności) ale niestety często są to kłamstwa i nawet pobieżna weryfikacja dokumentów obdziera kupującego ze złudzeń, Ciężko powiedzieć czy jest sens kontaktowania się i próby dogadania z gościem, który najprawdopodobniej cygani już w treści ogłoszenia co nie wróży dobrze jego prawdomówności w pozostałych kwestiach.

Ten ze Szwecji może udałoby się zweryfikować po numerze rejestracyjnym, bo po sieci krąży adres www, pod którym po wpisaniu VIN pojawia się cała urzędowa historia samochodu.
Co do "chromów" ten ze Szwecji jest wyposażony, najprawdopodobniej fabrycznie, w pakiet "Schwarz matt ausssen optik", niezależnie od zewnętrznego S-line'a, ale ile w tym wszystkim jest prawdy możesz się dowiedzieć wyłącznie z analizy fabrycznej kompletacji danego egzemplarza (info z ASO lub samodzielne rozkminienie kodów wyposażenia na wlepce z książki serwisowej lub w bagażniku).
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr

Re: Prośba o opinie 1.9 TDI + Manual + S-line

Postprzez MarekB79 » 2015-01-18, 18:13

Dzięki wielkie za opinię <piwo> Może masz i rację że jak ktoś tak odrazu ściemnia to później może być już tylko gorzej <uoee> po co to pisać takie głupoty jak ja laik zwróciłem na to uwagę że książka po francusku :-( mógł nic nie napisać o kraju sprowadzenia i nie wyszedłby na jak to określiłeś cygana <lol> . Chyba taka już natura tych polskich sprzedających że wciskają kit, naprawdę długo się naszukałem żeby wśród opisanych jako S-line znaleźć te które wogóle wyglądają że są w takiej wersji <nerwus>
Z tym szwedzkim chyba jest lepiej :-o , ogłoszenie co prawda chyba wygasło :-/ ale już w nim było napisane że przebieg można sobie zweryfikować w internecie i że jest dokumentacja. Poszukałem tej strony do weryfikacji samochodu ze szwecji i tam trzeba podać numer ale wpisałem ten ze zdjęć i na ile się doczytałem to numer rejestracyjny faktycznie jest od tego A6, podany VIN też i nawet przebieg mniej więcej by się zgadzał :-o normalnie wręcz nieprawdopodobne jak na Polskę :-o
MarekB79
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2015-01-18, 16:03
Model: Nie mam
Nadwozie: Hatchback
Zasilanie: Diesel
Silnik: INNY
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2000
Imię: Marek


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości