Proszę o ocenę A6 C6 pakiet RS6

Proszę o ocenę A6 C6 pakiet RS6

Postprzez kaczorowski2b » 2016-01-01, 14:33

Witam proszę o ocenę auta, cena w ogłoszeniu podana w netto więc wyjdzie jakieś 45tys, czy warto? :

http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-zamien ... yaTqN.html

Czy zderzak przedni jest poliftowy czy jest to s line poliftowy? Tylny i fotele to chyba s6?
kaczorowski2b
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-01-01, 14:27
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: INNY
Napęd: Quattro
Skrzynia: Automat
Rok: 2006
Imię: Patryk

Re: Proszę o ocenę A6 C6 pakiet RS6

Postprzez Piotruś » 2016-01-01, 16:30

Kaczorowski2b, dejże se chłopie na luz tym ulepem.
Zchipowane BMK z 20006 roku posklejane z 10 innych samochodufff ( ciekawe tylko: powypadkowych czy zjumanych ).
Naturalnie mógłbym tu napisać pół strony MERYTORYCZNEGO uzasadnienia dlaczego tym egzemplarzem w ogóle nie powinieneś zajmować sobie głowy, ale szkoda czasu (Twojego i mojego).

W mojej ocenie wyszukałeś "sobie" jedną z najbardziej niepewnych i NIEWERYFIKOWALNYCH A6-tek w polskim internecie.
No naprawdę nadzwyczajny ulep. Dawno aż takiej miny na naszym Forumie nie było.

Jeśli mogę Ci coś doradzić na przyszłość, to w poszukiwaniach ABSOLUTNIE nie sugeruj się wyglądem i "pakietami dodatkufff rs6" (bo cos takiego NIE ISTNIEJE ), tylko szukaj egzemplarza z czystą historią techniczną oraz formalną, choćby nawet totalnego golasa.
Taniej "wyjdzie" dokupić ładną felgę i kilka innych drobiazgów dla oka niż dochodzić "faktów", których i tak się nie dojdzie.
Wwym. farfoclem w pierwszej kolejności powinna zainteresować się Policja kryminalna (aby ustalić pochodzenie całego wnętrza, a także kół, oświetlenia i elementów karoserii, powinni też zerknąć na zespół napędowy), a potem ... raczej już tylko okoliczna składnica złomu.
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość