Proszę o pomoc w wyborze jednostki

Re: Proszę o pomoc w wyborze jednostki

Postprzez marciochagt » 2015-06-17, 06:19

Dzięki Vikis (jak zwykle) :-)

Jestem chyba zdecydowany na Warszawiaka:
http://moto.gratka.pl/tresc/audi-a6-ii- ... 3c1bf549,1)
pozostaje pojechać i sprawdzić. Właściciel bardzo otwarty, nie chce niczego ukrywać... Podesłał mi więcej zdjęć "słabych punktów", żebym się nie rozczarował.
Pozwolę sobie przesłać Ci je na priv. Utwierdź mnie lub rozwiej plany zakupu :)

Pozdrawiam
Marcin
marciochagt
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2015-05-22, 10:58
Model: Allroad C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Automat
Rok: 2005
Imię: Marcin

Re: Proszę o pomoc w wyborze jednostki

Postprzez marciochagt » 2015-06-17, 06:42

Szczerze, to nie widzę otarć kierownicy przy ogłoszeniu (otarcia włącznika swiateł widzę:) ) http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-audi-a ... y6QJt.html
Natomiast w Warszawiaku jest zupełnie odwrotnie. Wysłałem Ci Vikis zdjęcia na PW.
marciochagt
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2015-05-22, 10:58
Model: Allroad C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Automat
Rok: 2005
Imię: Marcin

Re: Proszę o pomoc w wyborze jednostki

Postprzez Vikis » 2015-06-17, 21:03

Skoro sprzedający był tak uprzejmy i wysłał ci więcej zdjęć ,to wrzuć tutaj na forum! Co kilka tysięcy oczu to nie 4 <rotfl>
Jeśli chodzi o zużycie,to faktycznie nie jest źle,ale masz foty w większej rozdzielczości,więc nie ma się co dziwić :-D
Z całym szacunkiem dla CIEBIE,ale niestety nikt (w tym i ja) nie podejmie za ciebie decyzji o zakupie na podstawie zdjęć.........
Kiedy już zdecydujesz o wyprawie na"łowy",to fajnie abyś miał kogoś,kto zna te auta,ich bolączki i umie "na trzeźwo"i bez zbędnych emocji ocenić faktyczny stan auta. Obowiązkowo jakiś VAG,miernik lakieru i wizyta na stacji diagnostycznej.
My jako szare możemy tylko wytężyć wzrok i próbować ocenić (lepiej lub gorzej) tylko to,co tak naprawdę widać.
T To
D Dycht
I Idze
Avatar użytkownika
Vikis
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2014-06-16, 18:09
Lokalizacja: Kaszuby
Model: Allroad C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI BAU 179KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2002
Imię: Waldek

Re: Proszę o pomoc w wyborze jednostki

Postprzez marciochagt » 2015-06-18, 19:21

Cześć
Byłem w Czarnkowie... Auto z zewnątrz prezentuje się bardzo dobrze, pierwszy lakier. VAG nie wykazał błędu. Jutro na 12 planuję zakup ale.... jedno co spędza mi sen z powiek: pod zbiorniczkiem wyrównawczym jakiś czas temu był wyciek. Widać mocno wysuszone więc nic świerzego, facet twierdzi, że zbiorniczek miał nieszczelność i wymieniał go (faktycznie wygląda na nowszy). Pytanie: czy takie coś mogło się zdażyć??? Czy należy się bać.... że to coś głębszego.
Autem jeździłem intensywnie aż silnik osiągnął 90 stopni i olej w skrzyni lekko za 70 stopni. Potem nawet go pomęczyłem kilka razy kick down i ponownie sprawdziłem zbiorniczek, nic nie zauważyłem. Mogło się coś dziać? Bardzo proszę o w miarę pilne odpowiedzi :)
Dziękuję
Marcin
marciochagt
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2015-05-22, 10:58
Model: Allroad C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Automat
Rok: 2005
Imię: Marcin

Re: Proszę o pomoc w wyborze jednostki

Postprzez Vikis » 2015-06-18, 19:39

Może faktycznie być tak,jak twierdzi właściciel. Akurat zbiorniczki nie są mocną stroną 2.5,a to z tego względu,że są za blisko silnika i "murszeją" od wysokiej temperatury.
Jeśli nie ma tam żadnego syfu (olej,kamień,itp),a płyn nie pachnie spalinami,to wszystko powinno być OK.
Jeśli dojdzie do transakcji-koniecznie pochwal się zakupem :]
T To
D Dycht
I Idze
Avatar użytkownika
Vikis
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2014-06-16, 18:09
Lokalizacja: Kaszuby
Model: Allroad C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI BAU 179KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2002
Imię: Waldek

Re: Proszę o pomoc w wyborze jednostki

Postprzez marciochagt » 2015-06-18, 21:10

Vikis dzięki za szybką odpowiedź, uspokoiłeś mnie. Odkręcałem korek, płyn czysty klarowny. Facet jest stomatologiem ma powyżej 70 lat, olej w skrzyni wymieniał w VW w Pile. Kiera jest skórzana, nie widać śladów nadmiernego zużycia. Najbardziej widać to po rączce na drzwiach od wewnątrz - tą za którą ciągniemy podczas zamykania - to zużycie mnie najbardziej zniechęciło.
Oczywiście dodam fotki jak dojdzie do zakupu a chyba jednak dojdzie.
Jeszcze raz Vikis - dzięki :-)
marciochagt
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2015-05-22, 10:58
Model: Allroad C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI AKE 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Automat
Rok: 2005
Imię: Marcin

Poprzednia strona

Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości