Przegrzewajacy sie silnik pomocy

Przegrzewajacy sie silnik pomocy

Postprzez apen911 » 2016-06-19, 23:31

Witam. Wracajac z niemiec gdzie mozna bylo jechalem 200km/h wjezdzajac do pl jadac ciagle 140 km/h wyskoczyl mi komunikat coolant czyli silnik goracy. Zatrzymalem sie chwile postalem i pojechalem dalej. Jeszcze z 3 razy wyskoczyl komunikat . Jechalem na tempomacie zawsze i gdy to wyskakiwalo czylem utrate mocy i po sekundzie znowu jechal normalnie. Pojechalem na warsztat podlaczyli pod komputer i powiedzieli ze gdy auto sie przegrzewa wentylator poprawnie sie wlaczyl. Wymienili mi termostat pompe wody nowy plyn chlodniczy pasek i tam jeszcze jakies czesci. Myslalem ze juz bedzie ok a tu lipa :-o . Jak jade do 120km/h narazie nic nie wyskakuje lecz wczesniej przed wymiana tych czesci nie ujechalem z 30km i juz piszczal ze mu goraco. Dzis bylo 16 stopni na zewnatrz jezdzilem po miescie z klima i wentylator pracowal.dodam ze to anglik a problem z tym mam dopiero od 2 tyg jak jechalem do pl na urlop. Pomozecie co by moglo byc nie tak ? Pozdrawiam. Audi a6 c6 2.7 tdi 180km quattro tiptronic
apen911
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-06-19, 23:15
Model: A6 C6
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.7TDI BPP 179KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2007
Imię: Mateusz

Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość