Przyciemnianie LED podczas włączania kierunku

Przyciemnianie LED podczas włączania kierunku

Postprzez milosztk » 2016-03-05, 17:58

Witam posiadam w swojej a6 zmienione przednie lampy na te z LEDami :-) (org był tylko xenon) dodam że takie autko już kupiłem. Podczas włączania kierunkowskazu LEDy się nie przyciemniają. Włącznik lamp jest dany na pozycje AUTO natomiast gdy przełączę na pozycje świateł postojowych to ledy się przyciemniają. Chciałbym zapytać czy może wystarczy VAGiem zmienić kodowanie (jeśli tak to bardzo proszę o pomoc co i jak) a jak nic się na to nie poradzi no to trudno ;-) z góry dzięki za pomoc <okok>
milosztk
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2016-03-05, 17:31
Model: A6 C6
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.7TDI BPP 179KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2008
Imię: milosz

Re: Przyciemnianie LED podczas włączania kierunku

Postprzez audiana » 2016-03-19, 15:09

watpie ze takie informacje tutaj uzyskasz bo to sa umiejetnosci na kotrych ludzie na forach robia pieniadze. jak chcesz miec to przyciemnianie ledu to musisz zmienic modul lamp na inny niz ten ktory obecnie posiadasz.koszt okolo tysiaca zl w pl na ebayu widzilem ze jest to tansze. vagiem tego napewno nie ustawisz.ja jestem przed ta sama operacja co ty robiles ale dalem sobie siana z tym przyciemnianiem bo wedlug mnie to jest detal
audiana
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2015-07-13, 13:20
Model: A6 C6
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.7TDI BPP 179KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2005
Imię: marian


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości