Radio nie chce się włączyć

Radio nie chce się włączyć

Postprzez czuubi » 2014-05-23, 23:31

Witam !
Kilka dni temu stałem się posiadaczem audi a6 c5, było ono bez radia. Postanowiłem przełożyć z drugiego auta pionieera, jednak nie chce ono zadziałać, a mianowicie, podlaczam kable, antene, radio się włącza i pokazuje sie na wyświetlaczu Set up: yes/no , wybieram ktorąś z opcji i kiedy chce włączyć radio albo usb, radio samoczynnie się wyłącza, za chwilę jakby próbowało się włączyć, ale tylko mignie i tak w kółko, dodam, że radio jest na 100 % sprawne, a i podczas tych prób włączania z tyłu z tej skrzynki (prawy tylni błotnik) jest takie pyknięcie, czy miał ktoś może podobną sytuację albo wie co poradzić ?

Kupiłem adapter, który mial zaradzic temu, podłączyłem za działało, muzyka grala, ale jak wyłączyłem i włączyłem auto to problem powrócił i to na dobre :( jest możliwość, ze jakis kabel się wypiął? i to jest powód.
Kupiłem coś takiego http://allegro.pl/interfejs-bose-do-aud ... 28492.html
czuubi
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2014-05-23, 01:03
Model: A6 C5
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.4 AGA 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1998
Imię: Rafał

Re: Radio nie chce się włączyć

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-05-31, 21:47

Ceść czuubi <okok>

Najgorzej (próbować) podpowiadać jeżeli już ktoś przed Tobą coś mógł grzebać/mieszać w instalacji audio <mysli>
Przez neta to... ciężko (bardzo ciężko) :( Pomimo szczerych chęci (ja) nie dam rady Ci pomóc <zalamka>

Jak masz możliwość to pożycz od kogoś ori "patefon" (chorus/concert) i podepnij - zobaczysz co będzie się działo <mysli>

Pozdrawiam - Adrian <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Re: Radio nie chce się włączyć

Postprzez m4n77 » 2014-11-11, 23:15

hm, musisz mieć coś źle podłączone z zasilaniem, skoro idzie też zasilenie na wzmaka rozumiem ori do bagażnika, krótkie przerywane napięcie pobudza głośniki z tyłu+suba stąd te pyknięcia, musisz sprawdzić zasilanie na tych kablach typu +12V stały i +12V ze stacyjki ja radziłbym osobiście podłączyć +12V pod te dwie opcje do radia, bo nie bedzie Ci się kasowały ustawienia radia, itd.. nie bedziesz musiał ustawiać zegara,języka i ble ble ble za każdym razem :)
od-m4n77-lublin-t2547.html -- zapraszam do oceniania, komentowania, słowa krytyki :)
Avatar użytkownika
m4n77
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 314
Dołączył(a): 2014-11-08, 15:09
Lokalizacja: Lublin
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 1.8 AJL 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1999
Imię: Bartek


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości