Regeneracja turbiny - Śląsk

Nie możesz czegoś kupić, wykonać, znaleźć ? Pytaj o wszystko czego Ci obecnie potrzeba bo dobrze trafiłeś.
Regulamin działu
19. W działach Kupię oraz Help Line nie obowiązują limity postów do zamieszczenia ogłoszenia.
Ogłoszenie musi zawierać opis poszukiwanej części, samochodu lub usługi oraz formę kontaktu z ogłoszeniodawcą.

Regeneracja turbiny - Śląsk

Postprzez Z!ellarZ » 2015-06-03, 08:20

Witam forumowiczów :)
Potrzebuję zasięgnąć porady opartej o Waszą wiedzę i doświadczenie, gdzie można na Śląsku podejść do tematu regeneracji turbiny z AUDI A6 C6 3.0TDI ?
Oczywiście chodzi o najtrafniejszy i najpewniejszy wybór przy zachowaniu właściwego stosunku jakość/cena <lol>
Z!ellarZ
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2014-06-25, 18:15
Model: A6 C6
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0 TDI ASB 233KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2006
Imię: Wojtek

Re: Regeneracja turbiny - Śląsk

Postprzez Piotruś » 2015-06-03, 15:28

Osobiście polecam Turbo-Tec z Jaworzna (jako wieloletni i wielokrotny klient).

Naturalnie, jak każda firma Turbo-Tec tez popełnia błędy ale nie ma żadnego problemu z wyegzekwowaniem (zasadnej) reklamacji.
Ponadto rynek części zamiennych do regeneracji turbin jest zapchany tandetną chińszczyzną, a w Turbo-Tec'u stosują oryginały (o ile dostępne do danego typu turbiny), a w pozostałych przypadkach markowe, wysoko jakościowe zamienniki.
Osobiście jestem czuły na takie sprawy i cholernie "ciekawski technicznie", więc ilekroć coś z nimi załatwiam, to zasypuję (najczęściej Szefostwo) milionem "pytań dodatkowych" o cały proces regeneracji. Do tego niesłychany urok Pani w BOK powoduje, że każdy wyjazd do Jaworzna jest silnie emocjonalny ;) :-P .

Gdybyś jednak z jakiegoś powodu nie chciał jechać do Jaworzna, to wiem, że kumple z branży bardzo sobie chwalą "TurboTechnikę w sumie nieodległym od Jaworzna Imielinie. Osobiście nie byłem ale wszyscy wracają stamtąd w pełni usatysfakcjonowani fachowością i poziomem obsługi oraz wiarygodnymi warunkami dwuletniej gwarancji.

Kończąc powiem tak: gdyby nie moje osobiste przywiązanie do Turbo-Tec'a (i nieprzeciętnej urodzie Pani z BOK), raczej na pewno byłbym klientem Turbo-Techniki. Należy jednak zdawać sobie sprawę, ze obie wyżej wspomniane Firmy do "najtańszych" nie nalężą (mówiąc delikatnie). No ale to wiadomo - coś za coś i IMO lepiej od razu dołożyć "parę groszy", niż pieprzyć się z jakimiś paprokami od chińszczyzny ... .
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr

Re: Regeneracja turbiny - Śląsk

Postprzez Vikis » 2015-06-03, 19:42

Jako,że też kilkukrotnie korzystałem z ich usług (w tym jednej absolutnie bezproblemowej reklamacji) mogę tylko potwierdzić słowa Piotrusia
T To
D Dycht
I Idze
Avatar użytkownika
Vikis
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2014-06-16, 18:09
Lokalizacja: Kaszuby
Model: Allroad C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI BAU 179KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2002
Imię: Waldek


Powrót do Help Line czyli Poszukuję

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości