Renowacja dekielków alufelg

Renowacja dekielków alufelg

Postprzez nie pamietam 82 » 2014-10-29, 20:14

Siema <luzik> .

Temat tyczy sie moich dekielków, które zakupiłem razem z felgami ( na zimę ) . Z tego co oglądałem jest to jakaś wada wrodzona <mysli> tych dekielków , których obramówka/ramka okrągła bardzo mocno niszczeje ( utlenia się ) z czasem . Chcę to domowymi sposobami jakoś zregenerować - tak , żeby lipy nie było :-P .
Dzisiaj podjąłem próbę rozebrania jednego z moich dekli ale... fiasko na całej możliwej linii <uoee> . Urwany zaczep alu ( jeden z 3 ) także nie będę już ryzykował . Ze starości popuścił :mrgreen: . Poza tym cała obwolutka jest na krańcach zagięta do srodka do wew strony także to juz całkiem rozwaliło mój plan . Musze to zrobić tak jak jest - czyli ładnie i dokładnie okleić taśmą , kupić podkład i jakiś szprej do pryśnięcia ( koloru jeszcze nie wybrałem - grafitowy, siwy lub szary mat - się zobaczy - mniejsza o to ).

Pytanie - jakim papierem zacząć i jakim skończyć ( na sucho czy na mokro ) ? Chcę to zrobić tanim kosztem ale tak , żeby w marcu sie nie zdziwić , ze znowu cos trzeba będzie poprawiać <uoee> .

Oto jeden z moich dekli :

Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdrawiam <luzik>
Avatar użytkownika
nie pamietam 82
-#Moderator
-#Moderator
 
Posty: 4634
Dołączył(a): 2013-12-05, 09:18
Lokalizacja: Opole
Model: VW Touran Cross
Nadwozie: Minivan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: DSG
Rok: 2008
Imię: Adrian

Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości