RNS-D DX komunikacja analogowa

RNS-D DX komunikacja analogowa

Postprzez krzychc » 2015-01-21, 18:02

W pierwszych RNS-D DX, tak jak w RNS-D non DX, było wyjście analogowe Enable, Data, Clock do komunikacji z zegarami. Stosowany opis wyjść znajdował się na naklejce na obudowie radia. W nowszych RNS-D DX nie ma już opisu wyjść analogowych na naklejce. Czy ma ktoś doświadczenie czy faktycznie radio nie posiada tych wyjść i komunikuje się tylko po CAN, czy wyjścia są, tylko z powodu wprowadzenia magistrali CAN w poliftach nie uwzględnia się ich w opisie? Naklejka wczesnych RNS-D DX zawierała opis złącza analogowego i CAN więc trochę łudzę się, że nie zmieniali nic w radiu tylko pominęli opis. Bardzo zależy mi na tej informacji ponieważ chciałbym wymienić licznik przedliftowy z "kratką" na licznik z FIS i podłączyć mój RNS-D DX tyle, że oficjalnie przedliftowy licznik z FIS ma wejście analogowe z radia a moje radio ma wyjście cyfrowe CAN natomiast poliftowy licznik ma wejście cyfrowe CAN, inne immo a wyjście CAN z radia jest niekompatybilne i wymaga zastosowania CANGeateway lub TMC. Mam dostęp do licznika przedliftowego z FIS i mam nadzieję, że może uda się go jakoś skomunikować z RNS, kwestia tylko rzekomego wyjścia analogowego...
krzychc
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2015-01-12, 15:36
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.7TDI BPP 179KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2006
Imię: Krzysiek

Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości