szrpanie silnika tylko po rozgrzaniu sie audi a6 c6 2l blb

szrpanie silnika tylko po rozgrzaniu sie audi a6 c6 2l blb

Postprzez grzeczny83 » 2015-09-14, 18:51

witam szukam pomocy audi a6 c6 rok 2005 silnik BLB 2L 140 koni po rozgrzaniu się silnika przerywa ale tylko o 1.8 do 2 tys jak powoli przyspieszam a jak bardzo szybko przyspieszam to nie szarpie . Probowalem podpiac komputer ale nie może się polaczyc bardzo proszę o pomoc albo o namiary na dobrego mechanika we Wroclawiu
grzeczny83
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2015-09-14, 18:43
Model: A6 C6
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0TDI BRE 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2005
Imię: Pawel

Re: szrpanie silnika tylko po rozgrzaniu sie audi a6 c6 2l

Postprzez Piotruś » 2015-09-15, 09:03

Na 90% wtryski (PD) wymagają regeneracji/naprawy/wymiany, czym zajmuje się tylko KILKA zakładów w PL.
Takich co dużo obiecują jest oczywiście znacznie więcej ale tylko kilka NAPRAWDĘ dysponuje odpowiednim osprzętem do naprawy oraz dostępem do ori-części.
Cała reszta (niestety większość) regeneracją nazywa kąpiel w myjce ultradźwiękowej ... . Porażka.

Grzeczny83 zważ, że moja powyższa wypowiedź to TYLKO spekulacje i domysły, których celem jest zwrócenie Twojej uwagi na najbardziej typowe dolegliwości BLB (i pochodnych). Fakty można ustalić wyłącznie z natury, najlepiej przez wykwalifikowanego, sprawdzonego i polecanego fachowca (niestety bywa z tym większy problem niż z zakresem faktycznej naprawy).
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości