Telefon/Demontaż boczku drzwi

Telefon/Demontaż boczku drzwi

Postprzez Cienki1407 » 2015-08-23, 10:19

Witam.
Pierwsze moje pytanie odnosi się do telefonu montowanego w C5.Chcę własnie taki zakupić ponieważ w mojej przy zakupie tego nie było.Była tylko winda.Każdy model (97-2004) miał montowany taki sam telefon czy dla danego rocznika zmieniają się?
Przykładowo ten będzie ok?

http://allegro.pl/telefon-nokia-do-podl ... 54103.html

Drugie moje pytanie odnosi się do zdemontowania boczku drzwi.Trochę boje się to robić ponieważ nie chce niczego połamać.Musze to zrobić bo gdy otwieram okno od strony kierowcy przy większej temperaturze wydziela się bardzo głośny hałas.Wkurza mnie to bo to po prostu wiocha :lol: Wyczytałem w innym temacie, ze mogą być temu winne ślizgi więc trzeba je przeczyścić.Tak więc jak zdemontować boczek drzwi od strony kierowcy?
Avatar użytkownika
Cienki1407
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 174
Dołączył(a): 2014-12-20, 19:39
Lokalizacja: Trójmiasto
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI BFC 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Multitronic
Rok: 2002
Imię: Grzegorz

Re: Telefon/Demontaż boczku drzwi

Postprzez Maxsterr » 2015-08-23, 11:19

Boczek się bardzo prosto demontuje. Odkręcasz dwie śrubki na śrubokręt krzyżowy na górze boczka. Widać ją po otwarciu drzwi, a druga jest od strony słupka. Przed tym trzeba wypchnąć panel z przyciskami szyb i wypiąć wtyczkę. Od dołu rączki jest otwór przez który wciskach cieniutki śrubokręt i wciskasz zapadkę panelu.
Avatar użytkownika
Maxsterr
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 91
Dołączył(a): 2015-03-14, 21:12
Model: A4
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0TDI CDUC 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 2001


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości