tuner tv zasilanie schemat

tuner tv zasilanie schemat

Postprzez gkoblak » 2016-09-13, 17:54

Witam wszystkich przede wszystkim chciałem się przywitać od nie dawna jestem szczęśliwym nabywcą 4 pierścieni :)
Zakładam taki wątek z prośbą o pomoc bo uwierzcie nigdzie niema o tym w necie siedzę nad tym od tygodnia i nic <mysli>
Czy ktoś wie albo może wrzucić jak posiada taką wiedzę ewentualnie fotki jak podpiąć zasilanie do tego analogowego tunera fabrycznego ?
Kupiłem już kabel mini din 10 pin oraz w komputerowym wtyk molex mini fit - 6 pin do tunera
Wiadomo trzeba dac połączenie z oryginalnym radiem między sobą, a co z zasilaniem jak to utrojstwo podpiąć błagam POMOCY
gkoblak
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-09-13, 17:36
Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 2.4 ALF 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Multitronic
Rok: 2001
Imię: Grzesiek

Re: tuner tv zasilanie schemat

Postprzez siwy265 » 2019-02-14, 10:33

Czesc. Tez walcze z tym tematem. Generalnie to moze nie tyle zalezy mi na tunerze co na wejsciu pod kamere cofania. 10 pinowa wtyczka to nie jest wyzwanie. Bo pewnie analogicznie do tego co jest w rnsd ale zasilanie i sterowanie tunerem (6 pinowa biala wtyczka w tunerze 4d0919146) ktore przewody sa w tej wtyczce do czego? Musi byc napewno masa,+12, +12remote, pewnie CanH i CanL (tu tez pytanie wyciagniete z wtyczki przy navi czy z tunera tmc)a przewod szosty nie mam pojecia. Posiada ktos moze rozpiske tej wtyczki? Albo moze z innej strony czy ktos probowal ten tuner przerabiac tak zeby dzialal na zasadzie adaptera wideo. Napewno posiada "bebech" z ktorych da sie to zrobic. A byloby to korzystniejsze bo nie trzeba by przelaczac na av2 po wlaczeniu na tv. Tv analogowa juz nie dziala wiec najlepiej jak tuner na stale bylby przelaczony na wejscie av.
Sa gotowe adaptery ale nic tak nie cieszy jak wlasne wykonanie. Tuner dvbt mam juz wpiety pod radio i dziala jako odtwarzacz usb i tv ale myslalem dalej rozbudowac multimedia (moze arduino albo jakis mikro pc moze ale ciezko znalezc cos w systemie rgb a wiekszosc w composite da sie podpiac.

Prosba o pomoc z ta wtyczka. A reszta jak juz uda sie to polaczyc. Mozna rezac.

Jest tez jeszcze temat sterowania za pomoca przyciskow z navi tunerem dvbt jesli ktos probowal z czyms takim tez bylbym wdzieczny za wszystkie podpowiedzi.
siwy265
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2015-04-13, 01:32
Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AVF 131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2003
Imię: Michal


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość