Uszkodzona maglownica sterownik - wymiana ?

Uszkodzona maglownica sterownik - wymiana ?

Postprzez viol3s » 2016-10-06, 18:47

Witam szwagry

Mam auto ktore wzielo pod siebie duzy glaz i poszarpalol wszystko od zderzaka po maglownice.
No i zostala maglownica tylko do roboty. W tej chwili odcielo wspomaganie, a z widocznych uszkodzen to popekany sterownik magla.

Numer sterownika magla to 4G0909144H, numeru z mechaniki jeszcze nie mam.
Nie moge w etka znalesc nic po VIN ani po tym numerze czesci zeby znalesc jakis zamiennik do zaprogramowania.
Ktos powiedzial ze Audi nadaje co rusz inna litere do czesci zeby komputer blokowal jesli jest o innym symbolu. Czy ja nie dopusci wogole ? czy to tylko kwestia zaprogramowania i ustawienia kata skretu kierownicy i ustawienia zbierznosci ?

Szirak z radomia jest magikiem ale ostatnio nie przyjmuje aut tylko podzespoly tak powiedzial :( a wiadomo ze trzeba miec magiel wpiety w auto zeby dokonczyc robote.
Jesli ktos wie to sa ograniczenia mocy, predkosci przy odcietym wspomaganiu ? czy tylko opor jak w ursusie c330 ?
viol3s
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2016-10-06, 15:44
Model: A6 C7
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0TDI CDUC 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Rok: 2012

Re: Uszkodzona maglownica sterownik - wymiana ?

Postprzez Pijak351 » 2020-05-31, 21:21

Witam mam też problem ze wspomaganiem auto było po drobnej kolizji i też magiel nie dziala świeci się komunikat! I też ciężko się kręci ale moc mam normalnie ciągnie jak przed kolizja
Pijak351
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2020-03-10, 10:55
Model: A6 C7
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 BMM 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2014


Powrót do C7 (2011-2018)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość