Uwaga na podatek za zmniejszoną retencję terenu

Rozmowa dosłownie na każdy temat.

Uwaga na podatek za zmniejszoną retencję terenu

Postprzez Piotruś » 2019-02-18, 23:02

Trafiłem na to dzisiaj przez zwykły przypadek.

Okazuje się, że od 2017 wystarczy być posiadaczem działki o powierzchni od 3500 m2 i zapełnić ją w 70% czymś trwale związanym z gruntem (domyślam się, że oprócz zabudowań dolicza się utwardzone podjazdy, altany, wiaty, szopy gospodarczemurowane grille i tym podobne urządzenia), by stać się (najczęściej nieświadomym) dłużnikiem Państwa PIS :evil: :-x :

https://www.kzgw.gov.pl/index.php/pl/ma ... -terenowej

Informację kieruję ku przestrodze tym, którzy żyją w błogiej nieświadomości swojego obywatelskiego obowiązku.
Sam nie wierzę własnym oczom ale ta stosunkowo młoda danina jest prawem obowiązującym i ch.j z tym, że przecież miało nie być podwyżki podatków ani tym bardziej nowych ... .
Hahaha ... "śmiech przez łzy" ... .

Zostawiam bez komentarza, bo nie znam aż tak ciężkich przekleństw, którymi dałoby się wyrazić co myślę o tej bandyckiej daninie i określić jej autorów.

Kurduplowatych pustaków intelektualnych na wszelki wypadek z góry informuję, że niniejszy topik nie jest polityczny tylko społeczno gospodarczy i ekonomiczny, a w związku z tym nie narusza jakichkolwiek postanowień Regulaminu Forum.

Co było do okazania ......
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr

Powrót do Na luzie - "Hyde Park"

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości