Wibracje pomoc w zlokalizowaniu !!

Wibracje pomoc w zlokalizowaniu !!

Postprzez TomaszGR » 2019-03-18, 15:53

Witam wszystkich jestem tu nowy nie mogłem znaleźć wiec zakładam nowy wątek. A wiec od początku:) od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem a6c6 2009 r avant 3.0tdi CDYA z 6 stopniowym tiptroniciem. Wszystko jest Ok auto chodzi pali jak należy jedyne co mnie trapi to wibracje:( koła proste wyważone felgi tez opony grudzień 2018 rozmiar 245/45/18. Na kompie zero błędów skrzynia chodzi jak należy. Jeden z mechaników powiedział ze podpora wału może być wymieniona i może być „za sztywna” co uważam raczej za słaba teorie. Podpowiedzcie koledzy gdzie szukać bo już ręce opadają. Drgania czuć na kierownic i jakby delikatnie pod fotelem kierowc. Autem nie rzuca nie trzęsie cała buda jedynie czy tak jak pisałem na kierownic i pod fotelem kierowcy. Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Proszę o rady i dziekuje ;)
TomaszGR
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2019-03-18, 15:41
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0TDI CDYA 240KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Rok: 2009
Imię: Tomek

Re: Wibracje pomoc w zlokalizowaniu !!

Postprzez Piotruś » 2019-03-20, 08:13

Ciężki temat, a na odległość całkiem beznadziejny.
Powodów mogą być (dosłownie) dziesiątki, począwszy od poduszek silnika, skrzyni i tulei ramy pomocniczej, na nieprawidłowym dawkowaniu paliwa kończąc (wcale nie aż taka rzadkość). Moim zdaniem powinieneś się z tym zwrócić do rzetelnego, doświadczonego i rekomendowanego fachowca w swojej okolicy. Inaczej stracisz kupę nerwów, czasu i prawdopodobnie kasy też.
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr

Re: Wibracje pomoc w zlokalizowaniu !!

Postprzez TomaszGR » 2019-03-20, 15:30

A ktoś poleci jakiegoś fachowca prawdziwego pasjonata marki w okolicach Legnicy?
TomaszGR
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2019-03-18, 15:41
Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0TDI CDYA 240KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Rok: 2009
Imię: Tomek


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości