Zablokowanie przez słaby akumlator

Zablokowanie przez słaby akumlator

Postprzez Blackbird » 2016-03-28, 19:04

Audi A6-rocznik 2007
Witam wszystkich.
Czy mieliście może ,,przyjemność" że wkładacie kluczyk do stacyjki i blokuje się komputer samochodu z powodu słabego akumlatora ?
Mimo że naładowałem akumlator nic to nie dało,musiałem ściągać gostka z programem komputerowym który skasował błąd i dopiero samochód odpalił. W innym przypadku po włożeniu kluczyka działa tylko :radio,postojowe,awaryjne i zamykanie i otwieranie samochodu.
Normalna masakra,udogodnienie producenta......
Czy da si ę bez ściągania kogoś co ma program do audi w jakiś inny sposób wykasować się ten błąd ???

Dzięki za info
Blackbird
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-03-28, 18:51
Model: A6 C6
Nadwozie: Hatchback
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 TDI CAGB 136 KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2007
Imię: Tomek

Re: Zablokowanie przez słaby akumlator

Postprzez mily » 2016-03-29, 13:02

Łatwiej by było jak byś napisał o jaki błąd chodzi?? Słaby akumulator nie powinien skutkować unieruchomieniem auta, mógł być tylko przyczyną że któryś ze sterowników wrócił do ustawień podstawowych.
Sam sterownik może zgłosić słaby akumulator (i na pewno zgłosi), ale ten błąd nie powoduje unieruchomienia auta.
mily
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2016-03-14, 11:06
Model: A6 C5
Nadwozie: Sedan
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AFN 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 1998

Re: Zablokowanie przez słaby akumlator

Postprzez Blackbird » 2016-04-02, 21:05

Niestety nie wiem jaki to błąd wyskoczył ,ale napewno przez błąd nie reagował na kluczyk samochód.Naładowałem akumlator,przyjechał znajomy z komputerem w którym ma oryginalny program,skasował błąd i samochód odpalił. :/
Blackbird
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-03-28, 18:51
Model: A6 C6
Nadwozie: Hatchback
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.0 TDI CAGB 136 KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2007
Imię: Tomek


Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości