Zakup A6C5 1.9tdi. 2002r

Zakup A6C5 1.9tdi. 2002r

Postprzez mike86 » 2018-08-18, 20:17

Witam po dlugich poszukiwaniach znalazlem A6 2002r.1.9tdi 130km Przebieg 215 000km sprawdzony w aso + ost 2 wydruki z Dekra. wyposazenie; klimatronik, czujniki parkowania, tempomat, 4x el. szyby, siedzenia w skórze el. regulowane. Wiadomo samochod nie nowy znajomy byl go ogladac w DE ma pare poprawek do zrobienia ale ogolnie tragedii nie ma wrecz przeciwnie i teraz moje pytanie bo sprzedawca uparcie twierdzi ze nie ma mozliwosci negocjaci jakiejkolwiek jest auto jest cena ii tyle. Czy warto bujac sie po niego bo policzylem ze sciagniecie przez znajomego + cale papiery i rejestracja wyjdzie na oko jakies 16500zl. Nie porownuje ceny i auta z aukcjami na aledrogo czy innych polskich portalach bo tam rozrzut jest dosc spory i trzeba by sie zaglebiac czy orginal czy po jakiejs przygodzie sami wiecie jak to jest. Wierze ze jako osoby poruszajace sie w temacie A6 cos podpowiecie. Z gory dziekuje i mam nadzieje ze kolejne moje wpisy beda juz jako posiadacza tego samochodu. Pozdrawiam
mike86
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2018-08-18, 19:50
Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AWX .131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2002
Imię: Michał

Re: Zakup A6C5 1.9tdi. 2002r

Postprzez zibi06 » 2018-08-19, 12:05

mike86 napisał(a):Witam po dlugich poszukiwaniach znalazlem A6 2002r.1.9tdi 130km Przebieg 215 000km sprawdzony w aso + ost 2 wydruki z Dekra.

Auto do końca serwisowane w ASO ? Jakaś książka serwisowa (do porównania wpisów ) ?

mike86 napisał(a):znajomy byl go ogladac w DE ma pare poprawek do zrobienia ale ogolnie tragedii nie ma wrecz przeciwnie

Ale czego dotyczą te poprawki ? Jak było sprawdzane pod względem blacharskim (wzrokowo jakiś miernik) ? Rozumiem że, auto swoje lata więc coś tam zapewne/możliwe że, już się pojawia. Wizualnie może wydawać się drobnostką ale w rzeczywistości różnie bywa.
Znajomy jakoś diagnozował silnik/ sprawdzał parametry ?
mike86 napisał(a):sprzedawca uparcie twierdzi ze nie ma możliwości negocjacji jakiejkolwiek jest auto jest cena ii tyle.
Jeżeli auto jest od osoby prywatnej i niemieckiego Niemca to możliwości negocjacyjne są bardzo minimalne lub ich po prostu nie ma. Dla mnie nie jest to jakoś niezrozumiałe.
mike86 napisał(a):Czy warto bujac sie po niego bo policzylem ze sciagniecie przez znajomego + cale papiery i rejestracja wyjdzie na oko jakies 16500zl.

Jeżeli to nie tajemnica to jaka jest cena samego auta ?
mike86 napisał(a):na aledrogo czy innych polskich portalach bo tam rozrzut jest dosc spory i trzeba by sie zaglebiac czy orginal czy po jakiejs przygodzie sami wiecie jak to jest.

Na niemieckich portalach wcale nie jest lepiej. Tamta Europa też się zmieniła. Trzeba mieć doświadczenie w ocenie ogłoszeń.
Avatar użytkownika
zibi06
-#Admin
-#Admin
 
Posty: 1585
Dołączył(a): 2013-06-02, 23:04
Lokalizacja: Pomorskie
Model: Nie mam
Nadwozie: SUV
Zasilanie: Benzyna
Silnik: INNY
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2014

Re: Zakup A6C5 1.9tdi. 2002r

Postprzez mike86 » 2018-08-19, 18:28

Witam.
1. Tak auto serwisowane do konca, poza ksiazka mam do wgladu wydruk z aso Audi z datami serwisow i sie zgadza.
2. Poprawki dotyczy lewego blotnika i zderzaka po lewej str. widac ze ktos przytarl i prawdopodobnie walneli to tymi gotowymi markerami na rysy czarnymi bez jakiejkolwiek szpachli czy ukrywania tego. A i na listwie z klapy bagaznika tej srebrnej sa pecherze. Tak pozatym to rudej nie uswiadczyl delikatnie tylko na tym lewym blotniku.
3.Zadna tajemnica to nie jest :) 3500 Eur.

W sumie to juz tak na chlodno podjalem decyzje ze dzis w nocy lecimy po niego. Ryzyko jest zawsze, auto ma juz swoje lata, jednak mysle ze audi z tamtych lat to jeszcze dosc dobrze trzymajace sie egzeplarze jak sie o nie dba. A i wlasciciel jeden i nie jest to slawetny " dziadek"a facet pod 50-tke.
mike86
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2018-08-18, 19:50
Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AWX .131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2002
Imię: Michał

Re: Zakup A6C5 1.9tdi. 2002r

Postprzez Piotruś » 2018-08-19, 18:42

W sumie to juz tak na chlodno podjalem decyzje ze dzis w nocy lecimy po niego.

Nie wnikając w szczegóły - podjąłbym identyczną decyzję. I tyle w temacie.
Życzę Ci udanych zakupów, szczęśliwego powrotu i radochy z nabytku. A to co teraz wydaje Ci się "drogie" w przyszłości może się okazać wymierną oszczędnością. Naturalnie pod warunkiem, że wszystko co wyżej napisałeś o samochodzie w całości potwierdza się w faktach.
Szerokości :!:
Pozdrawiam. Piotr.
Obrazek
Złote myśli: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Avatar użytkownika
Piotruś
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 3931
Dołączył(a): 2013-05-30, 19:49
Model: Nie mam
Nadwozie: Kombi
Zasilanie: Diesel
Silnik: Nie mam
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Rok: 1996
Imię: Piotr

Re: Zakup A6C5 1.9tdi. 2002r

Postprzez mike86 » 2018-08-21, 10:49

No to już oficjalnie mogę się wpisać jako właściciel A6. Narazie 1 wrażenie jest ok. Niedługo pstrykne coś i się pochwalę. :)
mike86
-#Forumowicz
-#Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2018-08-18, 19:50
Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 1.9TDI AWX .131KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Rok: 2002
Imię: Michał


Powrót do C5 (1997-2004)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości