Zalane guziki na konsoli

Zalane guziki na konsoli

Postprzez Deniro18 » 2014-06-29, 13:21

Wiam wlasnie jestem po demontazu calego tunelu , sterownika konsoli , all rozbebeszone na czesci pierwsze ,jedni nie dbaja ( jedza lody , kawy rozlewaja itp) a drudzy tacy maniacy musza to wszystko zbierac do kupy , nie robilem zdjec z opisem poniewaz troche mnie czas gonil (noc sie zblizala haha) aczkolwiek pisze ten temat dla ludzi ktorzy w przyszlosci beda chcieli rozebrac swoje panele i tunel to prosze smialo pisac pomoge

1.Wyciagamy plastikowa oslone nad popielniczka a pod climatroniciem ostroznie aby nie polamac.
2.Wyciagamy popielniczke , pod nia sa dwie sruby torxy odkrecamy je.
3.Sciagamy mieszek od skrzyni (wystarczy pociagnac samo zchodzi ladnie) a nastepnie chromowana obramowke
4.nastepnie idziemy w strone podlokietnika , wyciagamy wszystkie uchwyty , gumowe podkladki , pod nimi sa sruby torxy nalezy je po wykrecac ,
5.sciagamy kratke tylnego nawiewu
6.Za kratka nawiewu pasazerow jest sruba 13 , od podlokietnika odkrecamy ja najlepiej grzechotka z przedluzka ,
7.sciagamy podlokietnik , oraz caly plastikowy stelarz ( oczywiscie pamietajmy nic na sile jezeli nie zchodzi znaczy ze nie wszstko odkrecilismy , nie wszystkie wtyczki odpielismy.
8.Sciagamy plastikowe oslony od strony kierowcy jak i pasazera na calej dlugosci sa spinki na samym koncu pod nogami jedna sruba torx pod przykrywka plastikowa. Gdy je sciagniemy po lewej i po prawej stronie sa po 2 sruby torx beda widoczne napewno.
9.No i ostatnia sprawa sciagamy cala konsole , przesuwajac w odpowiednich pozycjach skrzynie biegow , bedziecie wiedzieli jak:)
10.Najwazniej zanim sciagniemy konsole pamietajcie o odpieciu wszystkich wtyczek. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
VCDS/ Polskie Menu , Polski Lektor , MMI 2G 3G BASIC , 3G HDD , 3G PLUS , RNS-E , Mapy 2014
Deniro18
-#Klubowicz
-#Klubowicz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2014-03-26, 20:20
Lokalizacja: Katowice
Model: A6 C6
Zasilanie: Diesel
Silnik: 3.0TDI ASB 232KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Rok: 2006
Imię: Andrzej

Powrót do C6 (2004-2011)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość